Najlacnejšie vykurovanie

EkoSet-logo-300-100FIRST Heating je rada infra panelov, ktoré predstavujú skutočnú revolúciu v domácich vykurovacích technológiách. K veľkým výhodám okrem iného patrí aj moderný dizajn a jednoduchá inštalácia systému, ktorý poskytuje spotrebiteľom nízke náklady na vykurovanie. Infra panely efektívne konvertujú elektrickú energiu na sálavé teplo, ktoré sa absorbuje priamo do objektu fungujúc na tých istých zásadách, ako tepelný účinok slnka.

Infra panely FIRST Heating vytvárajú homogénne teplo v miestnosti, ktoré blahodarne vplýva na zdravie, ohrieva steny, podlahu aj ostatné FirstHeating-logo-300-100predmety. Infra panely nevysušujú vzduch, nevíria prach a zabraňujú usadzovaniu vlhkosti na stenách. Svojim dizajnom je infra panel nenápadný, nerušivý produkt, ktorý pracuje nehlučne a bez údržby.

Infra panely FIRST Heating nemajú plechový povrch. Sú sklené, vyrobené z 4 mm ESG bezpečnostného skla. Infra panely májú zaoblené hrany a rohy. Pre prípadné opravy má vykurovacia jednotka servisný kryt. Súčasťou dodávky je sada montážnych prvkov a vŕtacia šablóna.

Porovnanie investičných nákladov rôznych vykurovacích systémov:

investicne náklady

Porovnanie ročných prevádzkových nákladov rôznych vykurovacích systémov:

rocne prevádzkové náklady

Rozdelenie spotreby v domácnosti podľa spotrebičov:

graf-rozdelenie-spotreby

 

Comments are closed